Pages

8. 3. 2015

PŘEVRATNÁ NOVINKA AVONU V PÉČI O PLEŤ, PRESS TRIP DO GARWOLINU A GIVEAWAYKrásný večer všem, 
dnes je Mezinárodní den žen. Proto tento sváteční post věnuji kosmetické značce, která toho pro ženy, dle mého názoru, dělá nejvíce. Na rozdíl od většiny ostatních brandů, jde Avon daleko za hranice kosmetiky. Umožňuje ženám po celém světě samostatný výdělek, což je bohužel vnímáno často i negativně, ale já osobně si myslím, že je to užitečná strategie. Namísto drahých pronájmů prodejen a personálu, tato firma umožňuje výdělek či přivýdělek ženám, které studují, jsou na mateřské dovolené atp. Ale co je nejdůležitější a obdivuhodné, Avon investuje stamiliónové částky do výzkumu léčby a prevence nádorových onemocnění prsu. Kdo se někdy zúčastnil Avon Pochodu, určitě pochopí, jak moc to pro mnoho žen a rodin znamená.

Letošní Avon Pochod v Praze se uskuteční 6.6.2015 od 12.00, aktuální informace můžete sledovat na FB stránce Avon Pochod a na INSTAGRAMU. Velkou novinkou letošního ročníku jsou "pochodovací" trička určená pro děti. O barvě a designu rozhodla veřejnost, což je mi velice sympatické.


Letošní rok je pro Avon výjimečný i z hlediska uvedení převratné novinky v péči o pleť, která byla předmětem výzkumu mnoho let. Na hlavní účinnou látku nemá patent žádná jiná kosmetická firma na světě. Snad mohu zatím prozradit, že tato novinka bude v prodeji od dubna letošního roku, pod názvem Nutra Effects a zákazníci Avonu dostanou to, po čem dlouho volali. Vysoce účinnou péči o pleť, založenou na unikátní technologii, bez obsahu parabenů, barviv, s jemnou  vůní přírodního původu a bez obsahu nebezpečných druhů silikonů. 
Řada NutraEffects byla oficiálně představena na tiskové konferenci v polském Garwolinu, který se nachází poblíž Varšavy a  je zde 2. největší výzkumné a technologické centru na světě, denně se zde vyrábí 1,2 milionu produktů, což je opravdu impozantní číslo.
Zážitek z návštěvy tak impozantního místa se nedá asi úplně slovy popsat..., ale mám pro vás dobrou zprávu. Z Press Tripu uvidíte brzy vlog.
Na této akci jsem byla jedinou blogerkou z ČR a Slovenska. Uvidíte poměrně vzácné záběry, i když musím zdůraznit, že přímo v laboratořích a ve výrobě se natáčet nesmělo. Svůj zážitek bych popsala jako podobný tomu, který jsem měla po shlédnutí filmu "Karlík a továrna na čokoládu" :-)
Novinku Nutra Effects již nějakou dobu testuji. Protože se jedná o naprosto unikátní produktovou řadu, věnuji jí samostatný post a také bude soutěž  o novinkový krém pro vás. 


na fotu top management evropského výzkumného centra a manažer výroby Avon Cosmetics EMEA
Nutra Effects a další jarní novinky (o některých jsem již mluvila ve VIDEU ZDE, byly představeny na velkolepé tiskové konferenci v Sasazu.Na tiskové konferenci byla přítomna topmodelka Daniela Peštová, ambasadorka řady Anew Ultimate,  Pavel Bauer, oficiální vizážista Avonu,  Eva Přibylová, hlavní dermokosmetička Avonu a samozřejmě Andrea Moldovan, generální ředitelka společnosti. Tiskové konference Avonu bývají velkolepé a tato konkrétní patřila rozhodně k těm nejzdařilejším, jaké jsem kdy zažila. Záběry ze Sasazu uvidíte také ve vlogu.


zleva: Andrea Moldovan - generální ředitelka Avon Cosmetics, Daniela Peštová, Eva Přibylová

Pavel Bauer - vizážista Avon Cosmetics, vypadal skvěle a byl výborně naladěn :-)
tiskovou konferencí provázela PR managerka Avon Cosmetics, paní Alena Pytlíčková

EXKLUZIVNÍ NOVINKA - NUTRA EFFECTS, DETAILY BRZY V SAMOSTATNÉM POSTU
VÝTAŽKY Z GRANÁTOVÉHO JABLKA JSOU SOUČÁSTÍ RECEPTURY
ÚCHVATNÁ KVĚTINOVĚ-OVOCNÁ VŮNĚ, OBSAHUJÍCÍ BÍLÉ NEKTARINKY, KONVALINKY A SVĚTLÉ DŘEVINY, JE PRO JARO JAKO STVOŘENÁ


NOVÁ PRODLUŽUJÍCÍ ŘASENKA - dle výrobce by měla prodloužit i ty nejkratší řasy až o 80%...

INOVOVANÉ ANTI-AGE  SÉRUM V NÁDHERNÉM, LUXUSNÍM OBALU

NOVINKA VLASOVÁ PÉČE SUPREME OILS OBSAHUJE 5 VYŽIVUJÍCÍCH OLEJŮ


TENTO PRODUKT SE STAL MÝM FAVORITEM. ÚŽASNĚ VONÍ, HYDRATUJE A VYŽIVUJE, VŮBEC VŠAK VLASY NEZATĚŽUJE
PŘÍRŮSTEK DO ŘADY PLANET SPA - NOVINKY S OBSAHEM BÍLÉHO ČAJE

ENERGIZUJÍCÍ MASKA S BÍLÝM ČAJEM

HOSTESTKY BYLY NOVINKAMI VELMI ZAUJATÉ :-)Na závěr mám pro vás GIVEAWAY :-). Vyhrát můžete novinkový čistící gel a masku Planet SPA s obsahem bílého čaje.

Jak se zapojit do GIVEAWAY?

1) být čtenářem mého blogu s registrací přes GFC
2) dát like FB stránce Avon Pochod
3) napsat do komentáře, jaký je termín letošního Avon Pochodu a také, jaké chemické látky nejsou obsaženy v nové řadě NutraEffects
4) do komentáře napište váš email

Vítěze vyhlásím v sobotu 20. března (nejdříve po půlnoci).


20 komentářů:

 1. Avon je mi touto kampaní hodně sympatický, o to víc v posledním půl roce, kdy se toto téma začalo týkat i mé rodiny.
  Letošní pochod je 14. června, v nové řadě nejsou parabeny,barviva, nebezpečné silikony a obsahují minimum parfemace.
  nikolik.v@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Pochod se koná 6.6. a řada neobsahuje parabeny, barviva a nebezpečné druhy silikonů.
  scruffy@seznam.cz
  A musím říct, že je to opravdu velká čest, že tě vybrali na tu exkurzi jako jedinou blogerku z ĆR a SR.

  OdpovědětVymazat
 3. Letošní pochod je 14. června, v nové řadě nejsou obsaženy parabeny, barviva, nebezpečné silikony (+minimum parfemace).
  michaela.cahlova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 4. avon pochod se uskuteční 6. června. Nová řada neobsahuje parabeny, nebezpečné typy silikonů, barviva a obsahuje jen minimum parfemace
  MikulkovaVendula@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Pochod sa koná 6.6. Avon mám rada, hlavne Planet Spa výrobky. Aj na nové krémy sa určite pozriem :)
  Nové krémy neobsahujú silikóny, parabeny, farbivá a majú nízku parfemáciu :)
  denisa.slobodova@centrum.sk

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Andrej,
  tento článěk je nádherný...takhle jsme tam i my mohly být s Tebou.....na novinky od Avonu se moc těším, obzvláště na ten parfém a ty nové šampony a oleje na vlasy...
  Avon Pochod bude 6.6.2015 a nová řada je vysoce účinnou péči o pleť, založenou na unikátní technologii, bez obsahu parabenů, barviv, s minimální vůní přírodního původu a bez obsahu nebezpečných druhů silikonů.

  Jarmila.80@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Teda Ájo, to musel být supr výlet! Byť Avon péči tolik nevěřím, tato nová řada mě dost zaujala a jsem na ni teda zvědavá :-)
  Avon pochod bude 6. 6. 2015 od 12.00. A nová řada NutraEffects neobsahuje parabeny, barviva a nebezpečné druhy silikonů.
  benita.lm@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Ahoj Ájo, opět super článek. Moc mě nová řada zaujala a ráda bych jí vyzkoušela. Také jsi mě nalákala na nový šampon...Avon pochod se koná ..6.6. Nová řada péče o pleť je založená na unikátní technologii, bez obsahu parabenů a barviv a bez obsahu nebezpečných druhů silikonů.
  rehakova.jana@post.cz

  OdpovědětVymazat
 9. wau to musela naozaj skvelá a zaujímavá akcia :) A novinky sa mi pozdávaju všetky. riasenku už mám doma :)

  OdpovědětVymazat
 10. Termín letošního AVON Pochodu je 6. června 2015 a v nové řadě Nutra Effects nejsou obsaženy parabeny, barviva a nebezpečné druhy silikonů.
  veronikabursova@atlas.cz
  Opět moc hezký článek. Podle fotek z tiskové konference v Sasazu mě zaujaly mimo jiné právě krémy z nové řady Nutra Effects a konkrétně hlavně ten modrý hydratační. Vypadá to, že bude mít přesně takovou konzistenci (krémovo-gelovou), kterou vyhledávám. Určitě se po něm poohlédnu, až přijde na trh :).

  OdpovědětVymazat
 11. Téééda, taky bych se tam jako AvonLady chtěla jet podívat...muselo to být super! A ta akce v Praze...to musel být rovněž zážitek! Avon pochod je letos 6.6.2015 a novinkoné krémy budou bez obsahu parabenů, barviv a bez obsahu nebezpečných druhů silikonů...Těším se na ně...! k.trnovska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Avon kosmetiku mám ráda, musel to být super den! Pochod se koná pár dní po mých narozeninách, tedy 6. června letošního roku. V nové řadě nejsou parabeny, barviva a nebezpečné druhy silikonů.. :-)

  GFC: Mycakestyle1, kostkova.pavla@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Aji, krásne fotky!!!! Avon pochod 6.6.2015, novinka neobsahuje parabeny, barviva a nebezpečné silikony! Deny.jandova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Andrejko, byla jsem zvědavá kam jsi letěla :) Už se těším na vlog. Jinak klobouk dolů ze Sasazu, podle fotek to muselo být perfektní. No a pochod se koná 6.června 2015 (jestli půjdeš, těším se na fotky:-)) a tato řada neobsahuje parabeny, barviva a je bez obsahu nebezpečných druhů silikonů.
  Měj se krásně
  AnTomkova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Hezký den, Avon pochod 6.6.2015 od 12:00, nová řada neobsahuje parabeny, barviva a nebezpečné druhy silikonů, maja.70@seznam.cz, sleduji videa a přes ně jsem našla i blog :), zábava i poučení...

  OdpovědětVymazat
 16. jéé, tak konečně je to venku, byla jsem po fotkách na IG opravdu zvědavá :)

  kristyna.gabrielova@gmail.com (na fb jako K. Rudolfská).

  Avon pochod se letos chystá na 6.6.2015

  nová avon řada mě moc zaujala, už se těším na konkrétní článek, zatím jsi nás nalákala pěkně :)
  tato řada neobsahuje parabeny, nebezpečné silikony ani barviva.

  a teď budu po YC haulu nadšeně čekat vlog.. :)

  OdpovědětVymazat
 17. Ahoj Ajo,
  Avon pochod se uskuteční 6.6.2015, Jinak nová řada neobsahuje barviva, parabeny, nebezpečné silikony a má minimum parfemace. V předešlém videu jsi mě nalakala na ten olejíček do vlasů od Avonu, tak na něj se ted chystám!
  Lucciak@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 18. z fotek to na mě působí jako hodně povedený event :)

  OdpovědětVymazat
 19. naozaj bohatý príspevok na fotky, krásne spracovaný a vidieť, že aj event - Avon trip sa vydaril :)

  http://monikaname.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 20. Moc hezké fotky, takové články se mi líbí :)

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za vaše milé komentáře, dělají mi velkou radost ! :)


 photo copyright.jpg
envye template.