Pages

30. 5. 2015

Rozhovor s Radkem Hamerníkem - URIAGE Bariésun + Giveaway o opalovací přípravky

Krásné sobotní odpoledne vám všem :-), 

počasí se začíná zlepšovat, a tak si myslím, že je správná chvíle na výběr ochranných prostředků pro sluneční sezónu :-). Dříve lidé příliš pobyt na slunci neřešili, dnes je to velmi často diskutované téma. 
Jak to vlastně je, zda-li nám pobyt na slunci škodí anebo neškodí a čím se řídit při výběru opalovací kosmetiky,  na to jsem se zeptala pana Radka Hamerníka, generálního ředitele Uriage pro ČR. Již v zimě jste mohli vidět první rozhovor s Radkem na mém YouTube kanále  ZDE.
Na úvod nejprve několik letních fotografií francouzských lázní Uriage v létě :-):

Osobně se mi rozhovor s Radkem velmi líbí, dozvěděla jsem se mnoho nových informací a věřím, že se bude líbit i Vám! :-)


1. Radku, říká se, že bez slunce by nebylo života. Proč bychom se měli před sluncem chránit a v jaké míře si ho můžeme dopřát?
Bez slunce by skutečně nebylo na Zemi života. Je zdrojem energie, která nás živí a zahřívá.
Slunečná energie se v rostlinách mění na uhlohydráty, tuky a bílkoviny a člověk tím, že tyto rostliny konzumuje, přijímá sluneční energii přímo do svého těla. Sluneční paprsky mají také zásadní vliv na naše zdraví. Každý z nás zná rčení " kam nechodí slunce chodí lékář " Je prokázáno, že sluneční paprsky mají vliv na snížení krevního tlaku, hladiny cholesterolu i cukru v krvi a kromě jiných blahodárných účinků ulevují i lidem trpícím kožními onemocněními zejména ekzémy, lupénkou a akné. Pobyt na slunci ovlivňuje i naší náladu, lidé kteří se slunci vyhýbají častěji trpí nespavostí a depresemi. O blahodárném vlivu slunečních paprsků tedy není pochyb.
Jsou všem i důvody, proč bychom se před sluncem měli chránit. Mezi ty hlavní patří:
- vznik kožních nádorů
- stárnutí kůže ( Photoaging )
- tvorba pigmentových skvrn
- sluneční alergie

Abychom si mohli slunce dopřát v hojné míře a jeho účinky byly pouze blahodárné,  je třeba dodržovat určitá bezpečností pravidla. Těchto pravidel je celá řada a bylo o nich napsáno nespočet článků. Za základní považuji: pravidelné nanášení ochranných přípravků minimálně každé 2 hodiny, zejména po koupání,sportování, sušení osuškou, pocení atd. Aby  mohl přípravek skutečně garantovat ochranu uvedenou na obale ( údaj o SPF), je totiž třeba kůži chránit minimálně vrstvou 2mg/cm2.  Při tomto množství je podle mezinárodních pravidel COLIPA definován ochranný účinek přípravku. A toto množství není zrovna nezanedbatelné.

2. V poslední době je dermatologických kruzích poměrně často diskutovaným tématem kontroverzní sluneční filtr "oktokrylen", můžete nám prosím přiblížit, o co se jedná a jak nás tato látka ohrožuje?
Co se týče oktokrylenu, doporučuji pacientům s citlivou pletí se sklonem k alergiím, aby na obale přípravku pečlivě prostudovali jeho složení a této látce se pokud možno vyhnuli. Jedná se sice o běžný ( i když poněkud zastaralý ) chemický filtr, který je ovšem často zodpovědný za alergické reakce. Na loňském dermatologickém kongresu v Praze měl přednášku  o kontorverzních účincích tohoto chemického filtru prof. Ionescu s Paříže. Když si zadáte do vyhledávače slova "fotoprotekce a oktokrylene" objevíte na toto téma řadu článků a polemik.
Laboratoires Uriage v návaznosti na tyto nejnovější vědecké poznatky ze všech svých přípravků oktokrylen odstranil a garantuje tak svým uživatelům naprosto bezpečné opalování bez vedlejších účinků.

 3. Jaký je koncept Uriage na ochranu před sluncem a jaký je nejprodávanější produkt?
Co se týče konceptu URIAGE je poměrně jednoduchý. Naše přípravky neobsahují parabeny a již výše zmíněný oktokrylen. V nové řadě Bariésun 2015 jsou použity nejmodernější ochranné filtry:
- Uvinul A plus ( UVA krátké a dlouhé )
- Tinosorb S ( UVA - UVB krátké )
- Uvinul T 150 ( UVB )
Konkurenční výhodou je i to, že řada Bariésun zajišťuje dokonalou ochranu před UVA i UVB kombinací pouhých 3 filtrů, které fungují v dokonalé synergii. U konkurenčních přípravků se totiž v jednom přípravku vyskytuje často až 8 druhů filtrů. Méně je někdy více, v souvislosti s alergiemi, čím větší množství chemických filtrů přípravky obsahují, tím větší je riziko, že na některý z nich bude ciltivá pleť reagovat alergicky.

Mezi nejprodávanější výrobky z fotoprotekce Uriage Bariéun patří suchý olej SPF 30 a SPF 50+, které lze díky originální textuře nanášet i do vlasů a chránit je před slunčními paprsky. A vlasy jak všichni dobře víme jsou korunou krásy a jistě si tuto péči zaslouží.
V loňském roce si zákazníci rovněž velmi oblíbili naše krémy s minerálními filtry. Ty jsou vhodné zejména pro děti a pro pacienty s citlivou, alergickou pletí. Oproti loňskému roku mají ty letošní novou fluidní a transparentní texturu, která se dokonale roznáší a nezanechává bílé stopy.


 
Novinkou roku 2015 je přípravek Bariésun XP ( XP = genetické onemocnění xeroderma pigmentosum, hypersenzitivita vůči slunečním paprskům ). Je to přípravek s extrémně vysokou ochranou SPF 120/ PPD 65 a kožní lékaři ho doporučují pacientům zejména v těchto případech: trpí-li rakovinou kůže,  při otevřených jizvách, po dermo-estetických výkonech, v případě slunečních alergií vyvolaných užíváním léků.
Skládá se z unikátního komplexu chemických a minerálních filtrů a u dermatologů se těší velké oblibě.

4. Co byste Radku doporučil z řady Barrié Sun na mastnou pleť, máte produkt, který vysloveně zmatňuje?
Na smíšenou až mastnou a aknózní pleť vyvinul Uriage 2 přípravky v řadě Hyséac: Hyséac SPF 30 a Hyséac SPF 50+. Jedná se o speciální přípravky obsahující výtažek z lékořice, která tlumí tvorbu kožního mazu a díky vysokému SPF i dokonale chrání aknózní pleť. Oba přípravky obsahují rovněž zmatňující složky.


Zmatňující a krycí účinek v kombinaci s vysokou ochranou proti UVA a UVB  poskytují i dva tónované krémy na obličej:
Bariésun SPF 50 + teintée claire ( velmi světlý odstín )
Bariésun SPF 50 + teinté dorée  ( zlatě tónovaný odstín ).


5. Je sluneční řada vhodná i pro děti? Jaké produkty?
Mezi přípravky Uriage Bariésun vhodné pro děti patří Bariésun minerale SPF 30 a SPF 50+ s obsahem 100 ml a dále pak 2 přípravky vyvinuté speciálně pro potřeby dětské pokožky:
Bariésun SPF 50 + spray enfant, sprej 200 ml. a Bariésun SPF 50 + lait enfant,  dětské mléko 100 ml.

6. V čem se Barrié Sun liší od ostatních produktových řad jiných výrobců? Máte i přípravky po slunění?
Přípravky Bariésun se liší od konkurenčních zejména obsahem unikátní Termální vody Uriage.
Ta je díky svému složení minerálních látek a stopových prvků jako jediná voda na světě izotonická a dokáže proniknout kožní bariérou. Tato její jedinečná vlastnost má svůj význam i ve fotoprotekci. Tím, že  poskytuje kůži dokonalou hloubkovou hydrataci zpomaluje Photoaging,což je nepříjemný vedlejší účinek opalování.

Termální voda Uriage má rovněž další unikátní účinky:
- posiluje kožní bariéru ( tím, že stimuluje tvorbu dvou základních stavebních prvků kožní bariéry, proteinů filagrin a claudin )
- chrání před působením volných radikálů
- ochraňuje kožní buňky až na úroveň jejich DNA

7. Radku, jaké máte plány na letošní léto? :-)
Mám rád léto u nás, proto se už teď těším do Jižních Čech a Bariésun budu s manželkou a dcerou testovat na pískovnách v Suchdole nad Lužnicí. Přeji všem čtenářům rozhovoru krásné léto! :-)

Na závěr mám pro vás dvě dobré zprávy :-). A) do 31.5. seženete v lékárnách Dr. Max přípravky z řady Bariésun v akci 1+1. Kompletní přehled produktů i s cenami najdete ZDE Dr.Max on-line

B) Giveaway:  tři přípravky z řady Bariésun  můžete vyhrát :-). Vyhlášení za týden tj. v neděli 7.6. po 20.h.

Jak se do GA zapojit:

1. dejte like FB stránce URIGE Czech
2. do komentáře napište:
a) váš email
b) jaký rizikový filtr řada Bariésun neobsahuje - název
c) kolik ochranných filtrů řada Bariésun obsahuje a čím se liší od konkurenčních produktů
3. musíte být mými čtenáři, registrovanými přes GFC


Přeji hodně štěstí v soutěži a přeji krásný víkend! :-)


31 komentářů:

 1. Zajímavý rozhovor! Řada Bariésun neobsahuje zastaralý chemický filtr oktokrylen. Obsahuje tři ochranné filtry Uvinul A plus, Tinosorb S a Uvinul T 150, které fungují v dokonalé synergii. Proto také stačí, aby produkty obsahovaly pouze tyto tři filtry, jelikož je tak velmi malá šance, že člověk bude na některý alergický, jako u jiných produktů, které mnohdy obsahují až 8 různých filtrů. Dalším velkým rozdílem je obsah termální vody, která je jako jediná izotonická a díky tomu proniká kůží, zpomaluje photoaging, posiluje kožní bariéru, chrání před volnými radikály a chrání kožní buňky až na úroveň jejich DNA. kolarikova.t@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký večer Andrejko sice nechám soutěž jiným , ale ta nádhera ty lázně tam musí být krása se nechat rozmazlovat :) a rozhovor je zajímavej a jako pán je velmi příjemný fešák :D. Mě zaujal ten suchý olej měj se moc hezky :)

  OdpovědětVymazat
 3. 1. Tato řada neobsahuje OKTOKRYLEN
  2. Obsahuje 3 filtry, které kombinuje, a tím se liší od konkurence, které kombinují až 8 filtrů

  Můj mail: siraelxy@gmail.cz , přes GFC jsem Tvým odběretelem dlouho :-)
  Like na FC jdu dát

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Andrejko,
  opět moc velké díky za užitečný článěk..Já, abych se přiznala, dříve jsem krémy a sluníčko neřešila, neustále se opékala, lezla skoro obden do solárka..Čím víc stárnu, tím více ubírám na intenzitě.Ted, když vylezu byt jen na zahradu, okamžitě se mažu 50, beru brýle a ted bych ještě chtěla klasický slamák..:-)
  Ale k tématu.
  Řada Bariesun neobsahuje chemický faktor a řada obsahuje 3 faktory:- Uvinul A plus...- Tinosorb S a Uvinul T150, od konkurence se liší tím, že obsahují v jednom výrobku 3 filtry,které fungují v dokonalé synergii, kdežto ostatní mají i 8 filtrů a tím se způsobuhují sluneční alergie atd.
  Podmínky splněny..Jarmila.80@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Ájo, super článek :) Uriage registruji již delší dobu, a na tvůj popud jsem se minulý týden konečně dokopala ke koupi jejich "zázračné" termální a miceární vody a zatím velká spokojenost :).
  Myslím, že jsem našla novou oblíbenou, lékarenskou kosmetiku :). Vůbec bych se tedy nebránila možnosti vyzkoušet i jejich opalovací produkty :-P Rizikovým filtrem u konkurentů je Oktokrylen, který Uriage nahrazuje dalšími 3 filtry, a od konkurence se liší také predevším tím, že všechny produkty obsahují termální pramen Uriage, který je jako jediný na světě izotonický :).
  Můj mail: moravkova.michaela@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Produkty Uriage neobsahují Oktokrylen.Obsahuje tři ochranné filtry,narozdil od konkurenc,, která kombinuje až osm filtru. Navíc produkty Uriage obsahují Termální vodu Uriage, která je isotonicka. like na Fb jsem dala jako Eva Řehi, na Gfc tě mám už dlouho;-) email hlemyzdka@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 7. Momentálně u mě probíhá Uriage mánie (díky tobě), protože, co jsem zkusila, opravdu funguje, jak slibuje. Prostě důkazy místo slibů:-)) Mám tónovaný krém na obličej 50+, akorát v tom zlatém odstínu, ten světlý jsem nikde nenašla - ani na stránkách Uriage. Noo i na mé světlé pleti se to dá rozetřít, ale kdyby to bylo světlejší, nezlobila bych se.
  Uriage nepoužívá oktokrylen a naopak používá pouze 3 filtry, které pracují ve vzájemné synergii. Navíc obsahují izotonickou vodu Uriage, která proniká do pleti.
  marketa.michnova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 8. Povedená reklama s fajn hudbou :).

  OdpovědětVymazat
 9. 1. Tato rada neobsahuje OKTOKRYLEN
  2. Obsahuje 3 filtry, ktoré kombinuje, a tým se líši od konkurencie, ktoré kombinujú až 8 filtrov.
  Like na FB som dala, teba sledujem (dúfam, nejak som v tomto antitalent) a môj email je dominika.demjanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 10. Moc pěkný rozhovor. Od Uriage jsem vyzkoušela zatím jen tělovou řadu v cestovní sadě a určitě se chystám na další přípravky. Ráda byvh zkusila i opalovací přípravky s vysokým faktorem, ale v žádné ze 3 MAX lékáren, které jsem navštívila neměli testovací vzorek SPF 50. Ráda se tedy zůčastním soutěže: Rizikovým filtrem je Oktokrylen, který Uriage nahrazuje dalšími 3 filtry(Uvinul A plus, Tinosorb S, Uvinul T 150) narozdíl od konkurence, která kombinuje až 8 filtrů. Od konkurece se Uriage liší také tím, že obsahuje thermální pramen Uriage, který je izotomický. Sleduji tě zde jako Adriana Gröschlov, na IG jako Adrianag222 a e- mail: Groschlova@spspraha.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Ahoj, Ájo,
  ráda Tě sleduji, protože se vždy z Tvých videí dozvím něco zajímavího a poučného do života.
  A teď k soutěži. Našla jsem že neobsahuje octocrylen. Tato řada obsahuje 3 filtry:- Uvinul A plus...- Tinosorb S a Uvinul T150, od konkurence se liší tím, že obsahují v jednom výrobku 3 filtry,které fungují v dokonalle, ostatní mají i 8 filtrů a tím se způsobuhují sluneční alergie .Výrobky obsahují izotonickou vodu Uriage, která proniká do pleti.

  spryslik@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za vyzpovídání pana Hamerníka, milá Ájo:-)
  Uriage je super kosmetika. Nedám na ni dopustit.
  Výrobky Bariésun neobsahují oktokrylen.
  Za to obsahují 3 ochranné filtry:Uvinul A plus ( UVA krátké a dlouhé ), Tinosorb S ( UVA - UVB krátké ) a Uvinul T 150 ( UVB ). Filrty fungují v dokonalé synergii.
  Navíc obsahují skvělou izotonickou termální vodu Uriage.
  Pěkné nedělní odpoledne přeji
  mishaoriflame@post.cz

  OdpovědětVymazat
 13. Super článek!! Ke značce Uriage si mě přivedla Ty a musím Ti poděkovat! Je vážně super;-). Termální voda je nejlepší. Nyní jsem si díky akci nakoupila opalováky na rok dopředu (hlavně suché oleje a tónovací krémy na obličej), ale opalovacích přípravků není nikdy dost a s mojí pletí je potřeba mazat a mazat;-). Miluji sluníčko a teplo, ale jelikož mám světlou a citlivou pleť, tak bez namazání z domu nevýjdu. Je super, že tyto připravky neobsahují oktokrylen a obsahují pouhé 3 filtry (konkurence většinou používá i 8 filtrů). Email: deny.jandova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 14. Je fajn, že se zase dozvíme něco více o lékárenské kosmetice, myslím, že je o ní malé povědomí a je to škoda..
  Jinak k odpovědi na otázky: a) Tato řada neobsahuje Oktokrylen
  b) Ale za to obsahuje tři filtry, které kombinuje narozdíl od konkurence, které filtrů kombinují mnohem více, až osm
  Přes GFC sleduji jako Dagmar Horáková, FB jako Dáša Horáková a e-mail je d-horakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Ahoj! Moc děkuji za krásný a pro mě hodně přínosný blog a zajímavé pohledy na kosmetiku a péči o pleť. Rozšiřuješ mi velmi často mé obzory. A k soutěži:
  a) lavickovah@seznam.cz
  b) řada Bariésun neobsahuje látku Oktokrylen
  c) obsahuje 3 filtry a unikátní termální vodu Uriage

  Hezký den a děkuji za krásnou soutěž! H.

  OdpovědětVymazat
 16. Ahoj Ájo, moc děkuji za tento článek!
  Zrovna opalování teď řeším celkem dost, tento čtvrtek mě totiž čeká zkouška z Dermatovenerologie a jen na opalovaní,následky opalovaní a sunscreeny je tam snad 10 otázek. ;) No a jelikož na kožním říkají zásadně neopalovat se anebo když už, tak se vhodně chránit, řeším nákup nových produktů na opalování,...protože nechci skončit s kůží tak poničenou zářením, jako někteří pacienti.... Jsem sice fototyp 4, velmi dobře se opaluji a trochu jsem se spálila asi tak dvakrát v životě (ramena, nárty, nos), tak jsem vždy používala spíše nižší ochranu...no teď (od doby na medicíně) už na obličej a krk míň jak třicítku nedám!! :) Už jsem si právě všimla akce (když byla spuštěna) v lékárnách Dr. Max, ale říkala jsem si, že jsem ještě žádné recenze ani informace na tuto řadu nečetla...a tak jsem váhala, zdali koupit Biodermu nebo Uriage. Sice akci v lékárně už nestihnu, ale zato už něco vím o těchto přípravcích! ;)
  Jak je uvedo v článku, Uriage výrobky neobsahují oktokrylen a používají kombinaci 3 spec. filtrů..a samozřejmě obsahují termální vodu Uriage.
  Ještě jednou díky za rozhovor a já mažu opakovat - právě mě čeká ochrana před UV radiací...;) k.trnovska@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 17. Small.seashells@gmail.com b)oktokrylen c)uvinul A plus, uvinul T 150, tinosorb s.

  OdpovědětVymazat
 18. scruffy@seznam.cz
  oktokrylen
  obsahuje tři filtry a liší se od ostatních značek především obsahem termální vody Uriage

  OdpovědětVymazat
 19. Ahoj, přípravky od Uriage mám ráda, hlavně jejich micerálku.
  a) sunshine29@seznam.cz
  b) řada Bariésun neobsahuje látku Oktokrylen
  c) obsahuje 3 filtry a unikátní termální vodu Uriage

  OdpovědětVymazat
 20. Skvělé čtení - konečně jsem k tomu dnes dostala :) Mám opalovací kosmetiku nějakou ještě nakoupenou z letošního ledna, kdy jsme byli na dovolené - teď mě to mrzí, protože to bylo někdy těsně před tím, než jsem u tebe Uriage zaregistrovala a než jsem si následně absolutně zamilovala na tvé doporučení jejic micelární i termální vodu.. Už jsem testovala i jiné věci na pleť (cestovní sada) a jsem ze všeho nadšená..
  Zatím mě kadžý vyzkoušen výrobek nadchl, takže jak spotřebujeme to, co doma máme - a moc už toho nezbývá, hlavně dceru teď mažu důkladně.. Určitě se opět vydám na průzkumy do Dr. Max. Věřím, že nešlápnu vedle - zvlášť po tomhle rozhovoru, generální ředitel se mi moc líbil už v prvním videorozhovoru.. Prostě ví, o čem mluví a tak to má být ;)

  Celá tato řada neobsahuje chemický faktor oktokrylen, který jinak hojně najdeme u "konkurence" a který může bý příčinou vzniku alergií.
  Místo něj Uriage používá jiné tři filtry (Uvinul A plus; Tinosorb S; Uvinul T150). Ty spolu tak skvěle "spolupacují", že žádné další již nejsou potřeba. To je hlavním rozdílem, tři filtry i ve mně jako spotřebiteli teď budí větší důveru, zvlášť po takovémhle vysvětlení, jak to chodí jinde (méně je mnohdy více). Nenajdeme v nich ani parabeny. Navíc všechny výrobky od Uriage obsahuji jedinečnou izotonickou termální vodu z lázní Uriage.

  kristyna.gabrielova@gmail.com
  na fb sleduji jako Kristýna Rudolfská

  OdpovědětVymazat
 21. Já už musím konečně něco vyzkoušet. Pořád mě na to lákáš :) takže v týdnu naběhnu (začal nový měsíc) a uvidíme. Moc díky!

  OdpovědětVymazat
 22. Produkty neobsahují Oktokrylen. Narozdíl od konkurence, která kombinuje až 8 filrtů, obsahují produkty Uriage jen 3 ochranné filtry. Navíc produkty Uriage obsahují termální vodu Uriage, která je isotonická. Sleduji Fb jako Lenka Tichá a GFC taktéž. leniku@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 23. Ahoj Ájo! Děkuji za přehledný a poučný článek :) Uriage jsem objevila u Tebe na blogu a od té doby jsem zamilovaná a pořád zkouším a zařazuji nové produkty :)

  Co se týče odpovědí na otázky do GiveAway tak:
  a) voneva88@gmail.com
  b) oktokrylen
  c) sluneční ochrana od Uriage se liší od konkurence absencí parabenů ve složení výrobků, obsahem termální isotonické vody z Uriage a především kombinací 3 účinných slunečních filtrů ( díky čemuž se snižuje pravděpodobnost alergické reakce spotřebitele, neb konkurence používá kombinaci až 8 filtrů)

  Krásný den!

  OdpovědětVymazat
 24. MikulkovaVendula@seznam.cz
  neobsahuje chemický filtr oktokrylen
  obsahují 3 ochranné filtry (Uvinul A plus, Tinosorb S, Uvinul T 150), na rozdíl od konkurence, která někdy obsahuje až 8 filtrů a tím roste riziko alergických reakcí a platí známé pořekadlo- méně znamená více. Další odlišnost je přítomnost termální vody Uriage.

  OdpovědětVymazat
 25. Ajo, děkuji za zajímavý článek, opalovací krémy musím vyzkoušet, snad se konečně vyhnu alergii v dekolt, ktará mě trápí rok co rok, díky za tip.
  A) markit.k@seznam.cz
  B) Řada Beriésun neobsahuje chemický filtr Oktokrylen, ani parabeny.
  C) Obsahuje tři filtry (Uvinul A plus, Tinosorb S, Uvinul T 150)

  OdpovědětVymazat
 26. Velmi přínosný článek, ráda používám kosmetiku Uriage i s dcerou a těším se až vyzkouším ochranné opalovací krémy. Jako alergičce se mi žádné léto nevyhne sluneční alergie. Tak snad to letos bude jiné :-).
  a) pavla.slavikova@centrum.cz
  b) oktokrylen
  c) obsahuje 3 sluneční filtry Uvinul A plus, Tinosorb S, Uvinul T 150, neobsahuje parabenya obsahuje unikátní termální vodu Uriage.
  Na Facebook jsem trochu nemehlo, ale snad platí, že stránky sleduji. Hezký den :-)

  OdpovědětVymazat
 27. Ahojík,

  s výběrem slunečním přípravků mám veliké zkušenosti, protože trpím fotosensitivitou díky lékům a stále hledám výborný opalovák s minerálními filtry. A letošní novinka mě velice zaujala!
  1. fb: Peťa Kovaříková
  2. a) petabr2@centrum.cz
  b) bez oktokrylenu
  c) jedná se o kombinaci 3 ochranných chemických filtrů: Uvinul A plus + Tinosorb S a Uvinul T 150 -> zajišťují "dokonalou" ochranu proti UVA a UVB (konkurence až 8 filtrů)
  - bez parabenů
  - obsah termální vody Uriage, která má izotonické účinky (výborný průnik do pokožky, zpomaluje photoaging)
  3. čtenářem jako Péťa K.

  OdpovědětVymazat
 28. Ahoj,

  hezký článek, mrzí mě, že jsem prošvihla tu akci 1+1 .-((( musím je začít lépe sledovat...

  1.) mamapocketmail@gmail.com, Bara Janosova
  2.) jsou bez oktokrylenu
  3.) obsahuji filtry 3, Uvinul A plus, Tinosorb a Uvinil T150

  díky za GA, B.

  OdpovědětVymazat
 29. Ahoj,
  zase další super článek, díky tobě jsem objevila kosmetiku Uriage a mám doma už něoklik jejich výrobků:-)
  Mám email hanicka.cica@seznam.cz
  Tato řada obsahuje tři filtry:
  - Uvinul A plus ( UVA krátké a dlouhé )
  - Tinosorb S ( UVA - UVB krátké )
  - Uvinul T 150 ( UVB )
  Právě díky kombinací těchto tří filtrů pomáhá Uriage důkladně chránit pokožku a nevystavuje ji možným alergiím jako jiné značky, které kombinují až osm filtrů.
  Uriage nepoužívá kontroverzní filtr oktokrylen
  Moc se těším na další články a videa:-)
  Krásný večer, Hanka z www.ciculka.cz

  OdpovědětVymazat
 30. Bezvadný článek, zaujaly mě ty krémy na mastnou pleť, zatím jsem od Uriage měla jen micelárku a spokojenost!

  a) email - Barbora.Hapova@email.cz
  b) jaký rizikový filtr řada Bariésun neobsahuje - oktokrylen
  c) kolik ochranných filtrů řada Bariésun obsahuje - 3 filtry; čím se liší od konkurenčních produktů - zajišťuje dokonalou ochranu před UVA i UVB kombinací pouhých 3 filtrů (v konkurenčních jich bývá až 8 - to je další plus pro Uriage :)!

  OdpovědětVymazat
 31. Ahoj😄,
  a) s.frydrychova@seznam.cz
  b) pripravky neobsahuji OKTOKRYLEN
  c) uriage pouziva pouze 3 filtry, ktere jsou dokonale sehrane v ochrane pred UV a jedinecna je kosmetika pridanou termalni vodou Uriage, ktera je izotonicka a tim padem velice ochotne pronika do pokozky, kde ucinkuje proti starnuti

  Dekuji, Simona

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za vaše milé komentáře, dělají mi velkou radost ! :)


 photo copyright.jpg
envye template.