Pages

17. 5. 2015

FENOMENÁLNÍ PRE-FALL BULL TERIER KOLEKCE JIMMY CHOO


 ANEB JAK Z JEDNÉ ŽIVOTNÍ KRIZE VZNIKL UNIKÁTNÍ PROJEKT Krásnou neděli vám všem,
dnes bych se s vámi ráda podělila o nadšení z  fenomenální Pre-Fall kolekce Bull Terier, kterou v pátek 15.5.2015  uvedl na trh Jimmy Choo. Z bullteriéra jménem Jimmy Choo se tak stala nejslavnější psí celebrita :-).

V době, kdy většina brandů plní stránky časopisů opálenými modelkami nadpřirozeně dokonalého vzezření
i proporcí, kreativní ředitelka Jimmy Choo, Sandra Choi, přišla s geniální počinem.

Oslovila ke spolupráci brazilského umělce Rafaela Mantesso, který byl na sociálních sítích proslulý kresbami svého bullteriéra, což bylo asi jediné, co mu v prázdném bytě po rozvodu zůstalo :-). K této životní zkoušce přistoupil velmi kreativně. Prázdnotu ve své bytě a duši začal zaplňovat roztomilými kresbami Jimmyho ve šťastných pózách a veselých situacích, např. v roli DJ nebo na pohovce, popíjejícího drink atp. 

Rafaela můžete sledovat na instagramu @rafaelmantesso a @jimmychoo, vřele doporučuji!

Další informace a oficiální fota kolekce najdete ZDE.

Kolekce Bull Terier se nebude prodávat zdaleka ve všech buticích CH v Evropě, takže její prodej na českém trhu je fantastický úspěch. Vypovídá to o tom, že se vedení korporace jevíme jako perspektivní trh.

Co si můžete z kolekce pořídit? V první řadě bych chtěla zdůraznit, na základě osobní zkušenosti, že personál v butiku JCH je na české poměry (i na poměry běžné obsluhy ostatních butiků v této lokalitě), nadprůměrně milý, profesionální a přátelský. A to i v případě, že si jdete něco prohlédnout a nic si nekoupíte. Luxusní zboží nejsou housky a personál chápe, že zákazník chce danou věc vidět třeba několikrát, než si zboží koupí. Ostatně auto si také nevyberete při první návštěvě autosalónu, že? :-)

Marketingově je kolekce velmi chytře uchopena, produkty, kterými si můžete udělat radost, začínají zhruba na úrovni něco přes 1.000 Kč. Například obal na Iphone koupíte za 1.400,- Kč, malou peněženku za 6.600,- Kč, velkou peněženku za cca 11.000,- Kč, obojky ve dvou velikostech a provedeních od 6.100 - 7.800,- Kč, dále psaníčko (to které mám v ruce na fotu, dostupné ve 2 barevných provedení) stojí 9.300,- Kč a nádherná velká kabelka je za 21.000,- Kč. Ceny prosím berte jako orientační! :-)Zaujala vás kolekce s bullteriérem Rafaela Mantesso? Co se Vám líbí nejvíce? Chtěli byste se dozvědět něco více i o jiných kolekcích Jimmy Choo? Budu ráda, když mi napíšete své názory do komentářů :-).19 komentářů:

 1. Je to krása :)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/me-elfi-zlaticko.html

  OdpovědětSmazat
 2. Ta velká kabelka je božská.. I když je fakt, že úplně nevím, s čím bych jí kombinovala. Každopádně si momentálně 20 tisíc z rozpočtu určitě netrhnu, leda že bych tak půl roku šetřila celou mateřskou :D Ale úplně vidím, jak by mi někdo rozzářil den, s takovou kabelkou ho potkat někde ve městě.. Hned bych měla úsměv od ucha k uchu.. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Na mě je to až moc kreativní a moc si nedokážu představit, že bych třeba takovou kabelku nosila. Ale zas tolik mě to netrápí, protože bych kvůli ní musela rozbít prasátko a to se mi nechce :D Ale třeba ten kryt si už představit dokážu, kdybych ovšem měla Iphone :D

  OdpovědětSmazat
 4. hihi ten bulík je boží :) jednoho občas hlídám jsou to skvělí psi. Líbí se mi všechny ty věci.. brala bych to všechno!

  OdpovědětSmazat
 5. Tak tohle jde mimo mě. Kreslené postavičky a zvířátka mi na dospělé ženě přijdou nevkusné. Možná kdyby mi bylo 20, ale to jsem zase neměla těch 20 tisíc na kabelku.

  OdpovědětSmazat
 6. Velmi originální :)

  OdpovědětSmazat
 7. Jééééééé, tak to je hrozně roztomilá kolekce. Potřebuji asi všechno, ale bohužel mi to jako 15-ti leté za rok studentce ani náhodou nevystačí peníze a žádat o ně rodiče mi vážně přijde trapné (Jelikož si žádné oblečení ani kosmetiku platit nemusím) Aspoň se můžu kochat a doufám, že až si ji budu moct dovolit (brigáda, práce apod.) tak, že se nějaká takováhle sweet kolekce zase vyskytne :) Kája

  OdpovědětSmazat
 8. Nějak si nedovedu představit, kam bych to nosila;-). Ale každopádně je to originální.

  OdpovědětSmazat
 9. tak tohle y mě také nezaujalo..jako tvar kabelek či psaníček ano, ale ten pes tedy rozhodně ne...třeba jako manažerka s takovou kabelkou na schůzku..:-)
  ale je to věc vkusu...

  OdpovědětSmazat
 10. :-D :-D :-D jak se říká, originalitě se meze nekladou, je to roztomilé a hezké, ale asi bych to moc často ze skříně nevytáhla a paradoxně by větší radost z kabelky měla moje dcerka :-)
  http://terrybeautybook.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 11. Jééé, tak to je rozkošný! Nejvíce se mi líbí ta velká kabelka, elegatní a přitom tak hravá! ;)

  OdpovědětSmazat
 12. Wau, tak to je zajímavá kolekce! Bohužel to není moc v rámci mého rozpočtu, ale podívání nic nestojí :) Jinak ta kabelka je nádherná.

  OdpovědětSmazat
 13. Občas se pozastavuji nad faktem, co ty lidi nevymyslej. Tohle je jeden z těch správných příkladů :-D Ale jestli mu to pomohlo se s tím vyrovnat, tak proč ne :-)

  OdpovědětSmazat
 14. Vtipná kolekce. Myslím, že je určená především pro milovníky pejsků. Jako majitelky Bull Teriérů minimálně jeden kousek z této kolekce musí mít, i kdyby to byl jen obal na mobil,nebo peněženka.
  Jsem sice majitelkou papouška, pejska nemám, ale ten obojek....aach, chci ho:))

  OdpovědětSmazat
 15. Krásný nápad, je tu parádně vidět, jak je všechno zlé k něčemu dobré, a tomu já rozhodně fandím! I když se sama snažím být optimistkou za všech okolností, vždycky to nejde a tenhle nápad je skvělou inspirací, jak nikdy neztrácet naději :-)
  nejvíce se mi líbí ta veliká kabelka, ale vzhledem k tomu, že jsem stále studentka.. no, také nebudu ztrácet naději, že si na ní někdy ušetřím :-D

  OdpovědětSmazat
 16. Tahle kolekce mi příjde, vážně dobrá. Konečně někdo přišel s něčím jiným než novými barvami a tvary kabelek, peněženek apod. a konečně vidíme pořádný nový nápad. Já tleskám, ikdyž musím přiznat zcela upřímně, že pro mě až tak není.

  NARA // czech fashion blog
  www.natalieklara.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 17. Tyto pejsky nemusím, ale od Jimmyho bych brala jedny botky :-)

  OdpovědětSmazat
 18. Rozhodně to je zajímavé a super nápad, ale já sama bych si to nejspíš teda nekoupila..

  OdpovědětSmazat
 19. Brala bych tu peněženku :-)

  OdpovědětSmazat

Moc děkuji za vaše milé komentáře, dělají mi velkou radost ! :)


 photo copyright.jpg
envye template.